Sneeuw- en pekeluitslag op leren schoenen en laarzen

Last van Sneeuw- en pekeluitslag op je leren schoenen of laarzen?

Dan adviseren wij het volgende:

Wandelen in de sneeuw

Een onverwachte sneeuwbui en daardoor natte leren schoenen?  Maar ook wanneer je een fijne winter wandeling door een prachtig winterlandschap maakt, kun je ten gevolge van sneeuw-en pekeluitslag nare witte kringen op leren schoenen of laarzen krijgen.

Bij thuiskomst nare uitslag , witte kringen en wordt het leer hard en stug ?

pekeluitslag op leren schoenen

Volg dan deze stappen:

bossen-in-de-sneeuw-vanuit-de-lucht


Witte kringen door sneeuw, pekel of regen op leren schoenen en laarzen:

Op deze pagina vind je enkele tips voor het verwijderen van sneeuw- en pekeluitslag op leren schoenen of laarzen.

Wij gebruiken daarvoor de producten uit de Urad leeronderhoudende poetsmiddelen.
Dit Urad assortiment is duurzaam, makkelijk en geschikt voor vele soorten leer.
Voor zowel schoeisel,  jassen en tassen, maar ook voor bankstellen en stoelen.

 

wandeling-in-de-sneeuw
Sneeuw-en pekeluitslag

Sneeuw- en pekeluitslag op je leren schoenen of laarzen, volg dan deze stappen en tips. Je zult verrast zijn van het resultaat!

Tip 1:
Leg direct bij thuiskomst een vochtige doek over de pekeluitslag op je leren schoenen of laarzen en laat dit enkele uren of bv. een nacht inwerken.

Druk bovendien ook meteen kranten in de schoenen of laarzen of gebruik indien je die hebt, een houten- of kunststof schoenvorm, waardoor de pasvorm mooi blijft.

Wanneer de schoenen of laarzen weer droog zijn, breng je heel licht tweemaal Urad N2 zelfglanzende leercrême neutraal aan en laat het goed drogen.

Gesteld dat de sneeuw- en pekelkringen niet volledig verdwenen zijn?

Veeg dan met een doek de schoenen en laarzen even stevig droog, ten gevolge daarvan verwijder je de leercreme en deze neemt dan ook direct het vuil mee. .

Breng dan vervolgens opnieuw op dezelfde wijze nieuw dun laagje Urad N2 zelfglanzende leercrême aan en zie het mooie resultaat !

 

Tip 2:
Heeft het leer desondanks wat meer zorg nodig , om bijvoorbeeld lekker soepel te worden / blijven ? Dan hebben wij deze complete productcombinatie oplossing voor je.

Deze  leeronderhoudende combinatie van producten bestaat uit:

– een pot Urad N2 zelfglanzende leercrême 200 gram neutraal
– een pot Urad tenderly leerverzachter.

Deze combinatie is evenzeer geschikt voor het onderhoud van bijvoorbeeld een leren jas of tas.
.
Tenslotte onderhoud is behoud !

 

Vraag:

Heb jij deze tips al eens toegepast op jouw leren schoenen en laarzen ?
Wat zijn je ervaringen daarmee? Wij zijn erg benieuwd naar jouw ervaringen !.

Een reactie op “Sneeuw- en pekeluitslag op leren schoenen en laarzen

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Begin met chatten!
1
Hulp nodig?
Chat met Majoor Bussum
Hallo, hoe kan ik je van dienst zijn?